Přinášíme pozvánku na nové uvedení hry Radeckého pochod životem přímo od jejího autora Jana Brabence.

K textu pana Brabence ještě dodáváme, že vstupenky je možno rezervovat na jeho adrese atelierjan@seznam.cz nebo přímo v pokladně divadla u Valšů a elektronicky na Divadlo u Valšů (divadlo@zivot90.cz, web: www.zivot90.cz/cs/divadlo, nebo 222 333 555).


Vážení přátelé

Radeckého pochod životem začal svoji divadelní pouť, po téměř ročních přípravách a zkoušení, úspěšnou předpremiérou a premiérou v divadle Semafor, a neméně úspěšnou reprízou v divadle Rokoko.

Hru nastudoval soubor Comica Economica, který ale není ani komický, natož ekonomický a tak se přejmenoval a nyní se jmenuje 4 generace, neb herci jsou věku různého. Zkráceně 4 G. Mimo názvu souboru zůstává vše původní, herci, role, nábytek, hudba. Připsal jsem ale ještě dvě krátké scénky. Klobouky jsou stále stejné.

Dovoluji si Vás pozvat na novou premiéru souboru 4 G, s názvem Radeckého pochod životem, která se koná 14.2. 2020 v divadle U Valšů v 19. hodin. Divadlo je v centru města nedaleko Betlémské kaple.

Na setkání s Vámi se těší herci souboru a všichni, kteří se na díle podílejí. Bude mi ctí, pozdravit Vás a Vaše přátele v krásném takřka rodinném prostředí.

Přeji příjemnou zábavu, ba i poučení.

Váš Jan Brabenec

2020 Radecky U Valsu